Malmsten fåtöljer "Stugan" 1 par

Malmsten fåtöljer
Malmsten fåtöljer
Malmsten fåtöljer
Malmsten fåtöljer
Malmsten fåtöljer
Malmsten fåtöljer
Malmsten fåtöljer
Malmsten fåtöljer
Malmsten fåtöljer
Malmsten fåtöljer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, fåtöljer, 1 par, "Stugan", 1900-talets andra hälft, stomme av ek, plakettmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

418820

2016-11-06