Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Damporträtt, olja på duk, spännram med påskrift "Hustegaholm Hesselbom", ca 103x83 cm
Mindre ytskador, duklagning
418825
2016-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här