Ingegerd Råman ytterfoder

Ingegerd Råman ytterfoder
Ingegerd Råman ytterfoder
Ingegerd Råman ytterfoder
Ingegerd Råman ytterfoder
Ingegerd Råman ytterfoder
Ingegerd Råman ytterfoder
Ingegerd Råman ytterfoder
Ingegerd Råman ytterfoder

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGEGERD RÅMAN, ytterfoder, 1 par, skiffer, Grythyttans Stenindustri, 1992, höjd ca 18, 15,5 x15,5 cm

PROVENIENS: Inköpta på Svenskt tenn

Smärre slitage

418829

2016-11-10