Banketter,

Banketter,
Banketter,
Banketter,
Banketter,
Banketter,
Banketter,
Banketter,
Banketter,
Banketter,
Banketter,
Banketter,
Banketter,
Banketter,
Banketter,

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BANKETTER, 1 par, sengustaviansk stil, 1800-tal, bronserad skuren- samt pastellagedekor, sitthöjd 46 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

skador, dekorbortfall

418859

2016-11-06