Fåtölj i skuren valnöt
2016-11-06
418866
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, Louis XV-stil, valnöt, 1800-talets slut, skuren dekor, grön klädsel, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Fläckar, slitage