Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, nyrokoko, 1800-talets slut, mahogny, med hjultrissor, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
418872
2016-11-06