Nyrokokofåtöljer
Vollendet
2016-11-06
418874
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, nyrokoko, mahogny, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Slitage, skador