Nyrokokofåtöljer

Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer
Nyrokokofåtöljer

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, nyrokoko, mahogny, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Slitage, skador

418874

2016-11-06