Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2 st, barock respektive barockstil, i ek med skuren dekor, klädda i gyllenläder, sitthöjd 48 resp 50 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Avslag, skador

418876

2016-11-06