Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 2 st, barock respektive barockstil, i ek med skuren dekor, klädda i gyllenläder, sitthöjd 48 resp 50 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Avslag, skador
418876
2016-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här