Michel Delacroix färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MICHEL DELACROIX (född 1933): Stadsbild, signerad Michel Delacroix, 36/150, färglitografi, bladmått ca 56x75 cm

418883

2016-11-06