Ingegerd Silow röllakan

Ingegerd Silow röllakan
Ingegerd Silow röllakan
Ingegerd Silow röllakan
Ingegerd Silow röllakan

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGEGERD SILOW, "Insjön", matta, röllakan, 1900-talets mitt, monogramsignerad IS, ca 195x290 cm

418890

2016-11-12