Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAGE OLOFSSON, Ulferts, 1960-tal, sideboard i teak, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, höjd ca 88, 183x42,5 cm, nycklar finns
Smärre slitage och mindre fanerskada
418900
2016-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här