Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAGE OLOFSSON, Ulferts, 1960-tal, sideboard i teak, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, höjd ca 88, 183x42,5 cm, nycklar finns

Smärre slitage och mindre fanerskada

418900

2016-11-06