Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 5 st, ek, nationalromantik, 1800-talets slut, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Slitage, sprickor
418902
2016-11-06