Säng Grange

Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRANGE, säng, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, bäddmått 180 cm, omonterad (skruv medföljer)

Smärre ytskador

418917

2016-11-06