Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESESCHATULL, 1800-talets första hälft, fanerat med mahogny, insats med karaff och drickglas, nyckel saknas, höjd 15, 21 x 13 cm
Mindre nagg och spricka
418924
2016-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här