Sminkbord ek 1960-tal
2016-11-06
418942
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SMINKBORD, fanerat i ek, ben av massiv ek, 2 lådor, utdragbar skiva, spegel, 1960-tal, höjd 70,5/106, 90 x 39,5 cm
Bruksslitage