Lars Jonsson akvarell

Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS JONSSON, (född 1952): Sjöfågel, signerad och daterad Lars Jonsson 81, akvarell på papper, ca 17x30 cm

418946

2016-11-06