Oskar Bergman akvarell
2016-11-06
418948
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1965): "Natt i Västerås", signerad och daterad oskar bergman Västerås mars 1951, akvarell, ca 24x34 cm