Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
OSKAR BERGMAN (1879-1965): "Strandparti Gotland", signerad, daterad a tergo Oskar Bergman 1957, blandteknik, ca 24x34 cm
Zustandsbeschreibung
418949
2016-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner