Ingeborg Lundin Ariel

Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGEBORG LUNDIN, vas, Orrefors, Ariel, geometrisk dekor mot blå fond, signerad ORREFORS Ariel Nr 186L(1962) Ingeborg Lundin, höjd 15,5 cm

Slitage

418953

2016-11-06