Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SIDENBRODERIER, 3 st, Kina, 1900-talets första hälft, dekor med bl.a.fåglar blommor, 33x32, 62x58 resp. 103x35 cm
Avlånga med skador
418955
2016-11-06