Sidenbroderier Kina

Sidenbroderier Kina
Sidenbroderier Kina
Sidenbroderier Kina
Sidenbroderier Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SIDENBRODERIER, 3 st, Kina, 1900-talets första hälft, dekor med bl.a.fåglar blommor, 33x32, 62x58 resp. 103x35 cm

Avlånga med skador

418955

2016-11-06