Skänkskåp allmoge

Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNKSKÅP, 2 delat, bemålat, dörrspeglar med polykrom dekor av blommor, märkt 1803, överdel 1800-tal, underdel 1900-tal, höjd 207, 116x53 cm, nycklar medföljer

Senare bemålat, bruksslitage

418963

2016-11-06