Van Haydn oljemålning

Van Haydn oljemålning
Van Haydn oljemålning
Van Haydn oljemålning
Van Haydn oljemålning
Van Haydn oljemålning
Van Haydn oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAN HAYDN (Holland, 1800-tal), Gezicht op de stad - winter, signerad Van Haydn, olja på duk, 1800-talets andra hälft, ca 85 x 69 cm

418995

2016-11-06