Torsten Schonberg akvarell

Torsten Schonberg akvarell
Torsten Schonberg akvarell
Torsten Schonberg akvarell
Torsten Schonberg akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TORSTEN SCHONBERG (1882-1970), stilleben med tulpaner och duvfigurin, signerad T Schonberg, akvarell med täckvitt, ca 44 x 40 cm

Passepartouten med insektshål

419002

2016-11-06