Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TORSTEN SCHONBERG (1882-1970), stilleben med tulpaner och duvfigurin, signerad T Schonberg, akvarell med täckvitt, ca 44 x 40 cm
Passepartouten med insektshål
419002
2016-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här