Olle Bonnér färglitografi

Olle Bonnér  färglitografi
Olle Bonnér  färglitografi
Olle Bonnér  färglitografi
Olle Bonnér  färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

OLLE BONNIÉR (född 1925): triptyk, "Sankt Sebastian",signerade och daterade Bonniér -64, HC XXXI/XL, triptyk, färglitografier, samramade, totalt mått ca 46,5x153 cm

419009

2016-11-06