Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
OLLE BONNIÉR (född 1925): triptyk, "Sankt Sebastian",signerade och daterade Bonniér -64, HC XXXI/XL, triptyk, färglitografier, samramade, totalt mått ca 46,5x153 cm
419009
2016-11-06