Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
KALK, silver, 1700-tal, ostämplad, konisk kuppa, balusterskaft, välvd fot, på livet graverade kartuscher och initialer samt en tulpan, höjd 12 cm, vikt ca 80 g
Foten ej original
419013
2016-11-27