Kalk silver 1700-tal

Kalk silver 1700-tal
Kalk silver 1700-tal
Kalk silver 1700-tal
Kalk silver 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

KALK, silver, 1700-tal, ostämplad, konisk kuppa, balusterskaft, välvd fot, på livet graverade kartuscher och initialer samt en tulpan, höjd 12 cm, vikt ca 80 g

Foten ej original

419013

2016-11-27