John Noel Smith akvarell

John Noel Smith akvarell
John Noel Smith akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952):"Studio, painting, posing, figures appearing", signerad och daterad J Smith -88, akvarell på papper, 61x44 cm

419019

2016-11-06