Petter Zennström olja

Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETTER ZENNSTRÖM (1945-2014): Figur, signerad och daterad P Z -90, olja på smörpapper och duk, 105x62 cm
Proveniens: Galerie Nordenhake, Stockholm

419067

2016-12-06