Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PETTER ZENNSTRÖM (1945-2014): Figur, signerad och daterad P Z -90, olja på smörpapper och duk, 105x62 cm
Proveniens: Galerie Nordenhake, Stockholm
419067
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här