Matsalsgrupp chippendalestil 7 delar
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSALSGRUPP, 7 dlr, betsad ek/ekfanér, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor á 45 cm samt 6 stolar, 1900-tal, chippendalestil, mått bord höjd 78, 145-235 x 104 cm, stololar med textilklädd sits, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, skivan med märken och något fanérsläpp
419069
2016-11-06