Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WILHELM KÅGE, drakvalp, Gustavsberg, stengods, vit glasyr, signerad GUSTAVSBERG KÅGE 8, höjd ca 7,5, längd ca 13 cm
Ena framtassen med nagg på klon, ytslitage
419086
2016-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här