Drakvalp av Wilhelm Kåge

Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM KÅGE, drakvalp, Gustavsberg, stengods, vit glasyr, signerad GUSTAVSBERG KÅGE 8, höjd ca 7,5, längd ca 13 cm

Ena framtassen med nagg på klon, ytslitage

419086

2016-11-06