Barnsäng 1960-tal NK

Barnsäng 1960-tal NK
Barnsäng 1960-tal NK
Barnsäng 1960-tal NK
Barnsäng 1960-tal NK
Barnsäng 1960-tal NK
Barnsäng 1960-tal NK
Barnsäng 1960-tal NK
Barnsäng 1960-tal NK

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNSÄNG, 1960-tal, rotting, enligt uppgift inköpt på Nordiska kompaniet, på hjul, höjd ca 72, 106x54 cm

Slitage

419088

2016-11-06