Lindqvist

Lindqvist
Lindqvist
Lindqvist
Lindqvist
Lindqvist
Lindqvist
Lindqvist
Lindqvist

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

E. LINDQVIST (1800-tal): "Dragkamp" signerad och daterad 191? (tillverkningsperiod 1911-17)samt Gustavsberg 785 P, höjd ca 12, längd ca 20 cm

419092

2016-11-06