Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
E. LINDQVIST (1800-tal): "Dragkamp" signerad och daterad 191? (tillverkningsperiod 1911-17)samt Gustavsberg 785 P, höjd ca 12, längd ca 20 cm
419092
2016-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här