Skrivbyrå sengustaviansk

Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBYRÅ, sengustaviansk, mahognyfanérad, draghandtag i mässing, översta lådan invändigt med öppet fack samt 6 lådor, 1800-talets första hälft, höjd ca 90, 108,5 x 45 cm

Slitage, skador, avslag, delvis senare beslag

419100

2016-11-06