Skrivbyrå sengustaviansk
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBYRÅ, sengustaviansk, mahognyfanérad, draghandtag i mässing, översta lådan invändigt med öppet fack samt 6 lådor, 1800-talets första hälft, höjd ca 90, 108,5 x 45 cm
Slitage, skador, avslag, delvis senare beslag
419100
2016-11-06