Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEVERIN NILSON (1846-1918): Ekor vid strand, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 30,5x70,5 cm
419103
2016-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här