Penselvas Kina 1800-tal

Penselvas Kina 1800-tal
Penselvas Kina 1800-tal
Penselvas Kina 1800-tal
Penselvas Kina 1800-tal
Penselvas Kina 1800-tal
Penselvas Kina 1800-tal
Penselvas Kina 1800-tal
Penselvas Kina 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

PENSELVAS, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 25 cm

Smärre kantnagg

419121

2016-11-06