Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLÅTLEKSAKER, 2 st, 1960-tal, litograferad plåt, bestående av American Airlines flygplan, Yonezawa Japan, helikopter, TM Japan, längd 22-55 cm
Bruksslitage, skador, bortfall
419129
2016-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här