Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NODDING DOG, 1900-talets mitt, hundskulptur med nickande huvud, ögon i glas, längd ca 35 cm
Visst slitage
419137
2016-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här