Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BIRGER HALLING (1907-1996): Fritt efter Picasso, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 94x127 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm
419148
2016-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här