Karaff och vas Gustavsberg majolika

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVSBERG, karaff och vas, fisk, majolika, flintgods, höjd 24-28 cm

Vas med krackeleringar, nagg och smärre spricka

419153

2016-11-06