Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARIADNE PÅ EN PANTER, Gustavsberg, slutet av 1800-talet, parian, skulpturen är löstagbar från sockeln, total höjd ca 43, samt 35x18 cm
Ett litet nagg på Ariadnes lagerkrans
419154
2016-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här