Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, sannolikt Mälardalen, fanerat med alrot, mässingsskoda kanter, svarvad pelarfot med tripod, höjd 71, 44,5 x 44 cm
Smärre lagningar
419164
2016-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här