Hertha Bengtsson Blå Eld

Hertha Bengtsson Blå Eld
Hertha Bengtsson Blå Eld
Hertha Bengtsson Blå Eld
Hertha Bengtsson Blå Eld
Hertha Bengtsson Blå Eld
Hertha Bengtsson Blå Eld
Hertha Bengtsson Blå Eld
Hertha Bengtsson Blå Eld
Hertha Bengtsson Blå Eld
Hertha Bengtsson Blå Eld
Hertha Bengtsson Blå Eld
Hertha Bengtsson Blå Eld
Hertha Bengtsson Blå Eld
Hertha Bengtsson Blå Eld

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERTHA BENGTSSON, servis, 8 dlr, "Blå Eld", flintgods, Rörstrand, bestående av: 2 uppläggningsfat, 2 skålar, tillbringare, ströare, 1 par, längd ca 15-45 cm

Ströare med nagg, visst slitage

419170

2016-11-06