Georges Braque färglitografi

Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963): efter, Interieur à la Palette, färglitografi utförd av Henri Deschamps efter förlaga av Georges Braque omkring 1950, signerad och numrerad G. Braque 163/200, ca 47x47 cm.

419215

2016-11-07