Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARL LUTHANDER (1879-1967): Motiv på kvinnor i park signerad Luthander, olja på duk, ca 102x78 cm
Zustandsbeschreibung
Omfattande färgbortfal, uppfodrad på pannå
419217
2016-11-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner