Carl Luthander oljemålning

Carl Luthander oljemålning
Carl Luthander oljemålning
Carl Luthander oljemålning
Carl Luthander oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CARL LUTHANDER (1879-1967): Motiv på kvinnor i park signerad Luthander, olja på duk, ca 102x78 cm

Zustandsbeschreibung

Omfattande färgbortfal, uppfodrad på pannå

419217

2016-11-07