Georg Suttner olja

Georg Suttner olja
Georg Suttner olja
Georg Suttner olja
Georg Suttner olja

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

GEORG SUTTNER (1922-2014): "björkslöjor", signerad Suttner, olja på duk, ca 34x22 cm

419247

2016-11-09