Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STIG BLOMBERG (1901-1970): Mor och son, signerad S. Blomberg, gips, höjd ca 39 cm
Mindre nagg
419250
2016-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här