Stig Blomberg skulptur

Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG BLOMBERG (1901-1970): Mor och son, signerad S. Blomberg, gips, höjd ca 39 cm

Mindre nagg

419250

2016-11-07