Porsche trampbil

Porsche trampbil
Porsche trampbil
Porsche trampbil
Porsche trampbil
Porsche trampbil
Porsche trampbil
Porsche trampbil
Porsche trampbil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PORSCHE, trampbil, 1900-talets andra hälft, röd plast samt metall, längd ca 100 cm

Bruksslitage, backspegel saknas, blekt

419271

2016-11-07