Venesta sängbord

Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord
Venesta sängbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VENESTA, Finland, 1950-tal, sängbord i mahogny samt vitt konstskinn, sargkant i mässing samt mässingsskor, höjd ca 54, diameter 37 cm

Visst slitage

419274

2016-11-07